Obóz Węgierska Górka 2018

W terminie 15.08-22.08 odbył się obóz piłkarski drużyny LKS 35 Gierałtowice roczników 2007/2008 wraz z 2009. Celem obozu było doskonalenie umiejętności i wiedzy piłkarskiej, a także jak najlepsze przygotowanie drużyny do sezonu ligowego. W trakcie obozu odbyło się 10 treningów i rozegrano jeden sparing. Codziennie o 7:45 zawodnicy odbywali rozruch. Jak widać na poniższych zdjęciach pogoda dopisywała, a zawodnicy często korzystali z basenu znajdującego się na ośrodku. Był również czas poświęcony na gry i zabawy. Chętni m.in. bawili się w "chowanego" na świeżym powietrzu, zorganizowany został krótki spacer w góry oraz rozgrywany został turniej FIFY. Z postawy zawodników jestem jak najbardziej zadowolony. W ostatnich dniach było juz widać zmęczenie i niestety nie odbyło się bez kontuzji. Dlatego życzę zdrowia kontuzjowanemu zawodnikowi i jak najszybszy powrót na boisko!

Trener Mateusz Adamczyk