Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2018/2019

W drużynie LKS 35 Gierałtowice rocznik 2007/2008/2009 w rundzie jesiennej odbyło się 8 meczów, 1 sparing, 1 turniej i 34 treningi: 25 na boisku trawiastym i 9 na hali. Pierwszy trening odbył się 1 sierpnia, a ostatni w tej rundzie 18 grudnia. Aktualna kadra zespołu wynosi 14 zawodników. Do drużyny dołączyło dwóch nowych zawodników Paweł Rożek oraz Oliwier Olszewski oraz po przerwie powrócił Ksawier Gilner. Po powrocie z obozu z Węgierskiej Górki rozpoczęliśmy zmagania ligowe. Zajęliśmy 4 miejsce w lidze. Rundę rozpoczęliśmy i skończyliśmy w bardzo dobrym stylu ponieważ odnieśliśmy zwycięstwa na własnym boisku. Na pewno może cieszyć ostatni wygrany mecz z Gwarkiem Ornontowice z wyżej notowaną drużyną. Ostatecznie wygraliśmy 2 mecze, 1 zremisowaliśmy i w 5 meczach odnieśliśmy porażkę. Byliśmy również gospodarzem turnieju w Gierałtowicach i zajęliśmy drugie miejsce.
Poniżej umieszczam listę osób, które strzeliły bramki w rozgrywkach ligowych w rundzie jesiennej:

Marcel- 4 bramki
Paweł Rożek- 3 bramki
Paweł Kołtowski- 3 bramki
Jakub Wowrzyk- 1 bramka
Eryk- 1 bramka
Maciej- 1 bramka

Wnioski:
Jako trener jestem zadowolony z zaangażowania zawodników w treningach i w meczach. Czeka nas ciężka praca nad techniką i umiejętnościami piłkarskimi w kolejnej rundzie. U niektórych zawodników widać już zwyżkę umiejętności, ale to co ćwiczymy na treningach nie wystarcza. Każdy z zawodników musi indywidualnie popracować nad swoimi słabościami m.in. gra słabszą nogą czy technika (żonglerka z piłką).

W styczniu rozpoczynamy już przygotowania do rundy wiosennej!